Menu Zamknij

Laweta Poznań

Tania laweta
Poznań

Nasza firma to najlepszy wybór jeśli szukają Państwo taniej lawety w Poznaniu. Nasi klienci cenią nas za niski koszt holowania samochodu w Poznaniu i Polsce. Jasne i przejrzyste warunki transportu to nasz wielki atut. Przed realizacją ustalamy koszt, podajemy go klientowi i dopiero po akceptacji przechodzimy do docelowego transportu z punktu A do puntu B. Laweta w Poznaniu nie musi być droga - wystarczy skorzystać z naszych usług w zakresie transportu samochodów na lawecie w Poznaniu i okolicach.

Transport lawetą
w Poznaniu

Transport lawetą na terenie Poznania i całej Polski wykonujemy w sposób bezpieczny i solidny. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiednią zabezpieczą transportowany pojazd i dostarczą we wskazane miejsce. Transportujemy auta uszkodzone, po kolizjach, po awariach, ale także sprawne, auta klasyczne, sportowe. Jeździmy po całej Europie, dlatego jeśli szukają Państwo taniej lawety w Poznaniu, to Luis Hol jest najlepszym wyborem. Nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie samochodów i nie tylko, pozwala nam podejmować się naprawdę trudnych transportów. Państwa zadowolenie jest nas bardzo ważne.

co holujemy

Co holujemy
i transportujemy?

Można zlecić nam transport samochodów osobowych, dostawczych, ciągników, maszyn rolniczych, quadów, motocykli, łodzi, skuterów wodnych, domków holenderskich, kamperów, lawet. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

parking strzeżony

Parking strzeżony
Rozliczenia bezgotówkowe

Jako profesjonaliści oferujemy parking strzeżone dla Państwa samochodów. Oferujemy także rozliczenia bezgotówkowe, dlatego mogą być Państwo pewni, że powierzone auto trafia w dobre ręce.

auto zastępcze z oc sprawcy

Auto zastępcze
z OC sprawcy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie jest także auto zastępcze z OC sprawcy. Jeśli są Państwo uczestnikami kolizji, nie ze swojej winy, możemy dostarczyć taki pojazd na czas naprawy.

oferujemy dodatkowe usługi

Dodatkowe usługi
jakie oferujemy

Nasze dodatkowe usługi, to przede wszystkim awaryjne odpalanie samochodu, dowóz paliwa, zmiana koła na miejscu awarii. Jest to nieoceniona pomoc w przypadku takich sytuacji na drodze. Zapraszamy!